Sanal Fuar Rehberi

Dijital Fuarcılık Nedir?

Fuar alanına standınızı kurdunuz ve müşterilerinizi beklemeye koyuldunuz. Gün içi yapılan maksimum görüşme sayısının 5 olduğu artık herkesçe bilinen bir gerçek. 4 günlük fuarda 20 görüşme demektir bu. Geri dönüş alacağınız şüpheli.

Bunun yanı sıra stand kirası otel masrafı personel masrafları ve nakliyeler var. Birde bunun yurtdışından standınızı bulmak için gelenler açısından maliyetlerini düşünün. O keşmekeşte en çok yarar sağlayabilecek stand belki sizin ki ama süre ve ortaya çıkan yorgunluktan ve hatta sizin personelinizin meşguliyetinden sizi es geçmek zorunda kalacak. Birde fuar için zaman bulamayan potansiyel müşteriler var.

Bunun yerine bu 4 ya da 5 günlük süreçte daha çok kişi ile görüşmenizi sağlamayı temel hedef olarak aldık. Sizinle görüşecek olan müşterileriniz ile tek tıkla video konferansa bağlantısı yapacaksınız.

Online olan çalışan sayınız daha fazla olma imkanına sahip olduğunuzdan yapabileceğiniz görüşme sayısı ve elinize geçecek datayı düşünün. Daha sonrasında da yıl boyu ürünleriniz Dijital Fuar içinde yayınlanmaya devam edeceğinden daha da fazla kişinin size ulaşmasını sağlamış olacaksınız. İşte bundan dolayı Dijital Fuarcılık önemlidir.

İlgili Konular

Sanal Fuarcılık

Sanal Fuarcılık

Sanal Fuar RehberiSanal fuarcılık, ülkelerin yurt içinde geniş satış ağına, yurt dışında ihracatının geliştirilmesi için potansiyel ürünlerin ülke ve dünya ticaretine sunulmasını sağlamaktadır. Sanal fuarlarda, geleneksel fiziki fuarlardan farklı olarak, geniş fuar...

Sanal Fuar Özellikleri Nelerdir?

Sanal Fuar Özellikleri Nelerdir?

Sanal Fuar Rehberi Gerçek zamanlı yazışma Gerçek zamanlı video chat Sisteme entegre webinar/seminer Gerçek zamanlı raporlama Etkinlik başvuru sitesi Özelleştirilebilir şirket profili Özel stant tasarımları Tüm sektörlere uygunluk Uygun maliyet Yüksek güvenlik...

Online Fuar Nasıl Yapılır?

Online Fuar Nasıl Yapılır?

Sanal Fuar Rehberi Online fuar mı organize etmek istiyorsunuz? Geleneksel fuarların yeni ekonomik dönemdeki uygulaması sanal fuarlardır. Hızlı, uygun fiyatlı ve geniş erişim ve daha bir çok özellik sayesinde kendi sanal fuarlarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. ...

Online Sanal Fuar Altyapısını Kullanan Şirketlerden Bazıları

Türkiye’nin ve dünyanın en iyi şirketleri Online Sanal Fuar deneyimini kusursuzca yaşadı.

Ücretsiz Demo İsteyin!

Canlı bir demo görmek ve sanal bir etkinliğin şirketiniz için ne kadar etkili olabileceğini anlamak için Online Sanal Fuar altyapısını ücretsiz deneyin.