Sanal Fuar Rehberi

Dijital Fuarların 7 Özelliği

1. Modern Teknoloji
Klasik fuar sistemini modern teknoloji ile birleştirimekle kalmadık Network Ağımızı ekledik ve sürekli kendimizi geliştirmeye devam ederek dijital dünyaya taşınan sanal fuarlardan gerçek sonuçlara ulaşmanızı sağlıyoruz.

2. Canlı Sohbet & Video
Canlı olarak ziyaretçilerle görüşmenizi sağlayan standlarda personelleriniz standı yönetebilir ve ziyaretçilerle etkileşime geçebilir. Dijital ortamda yer alan görüntülü ve yazılı görüşmeler, daha sonrasında görüntülü ve yazılı görşmelerinizi tekrar inceleyebilirsiniz.

3. Gerçek Fuar Atmosferi
Fiziki fuar alanlarının havasını dijital ortama taşıyan sanal fuarlar, hem katılımcı kurumların hem ziyaretçilerin gerçek fuar deneyimi yaşamasını sağlar. Klasik fuar alanlarında yapabileceğiniz düzenlemelerden daha fazlası online platformda tecrübe edilir.

4. Erişim Kolaylığı
Bilgisayar, tablet ya da telefon üzerinden ulaşım sağlanabilen kullanışlı fuarlarımız internet üzerinden basit birşekilde yönetilebilir ve ziyaret edilebilir. Sanal fuarlarımız hedef kitleleri online olarak kolayca buluşturabilirsiniz.

5. Detaylı İstatistikler ve Raporlar
Fuar sonunda paylaşılan fuara katılan ziyaretçi sayısı, demografik bilgiler, stand ziyaret bilgileri gibi istatistikler fuar sahibi ve katılımcı kurumlara raporlanarak elde edilen sonuçlar verilere dökülür. Bu raporlar ziyaretçiler hakkında detay sağlarken firmaların sonraki adımları için de ışık tutar.

6. Düşük Maliyet ve Yüksek Erişim
Fiziki fuarların getirdiği konaklama, ulaşım gibi yüksek maliyetli harcamalardan kurtulursunuz. Online platformda internet üzerinden ülkenin veya dünyanın herhangi bir yeri ile bağlantı kurabilir, erişiminizi genişletebilirsiniz. Azalttığınız maliyetler ile aynı zamanda yatırım getirinizi artırmanıza da odaklanabilirsiniz. 

7. Yüksek Ziyaretçi Kapasitesi
Sistemimizin güçlü altyapısı sayesinde, klasik fuarlarda sınırlı sayıda olan fuar alanı ziyaretçi kapasitesi, sanal fuarlarda ortadan kalkmaktadır. Sistemimiz 500.000 eş zamanlı ziyaretçiye, herhangi bir geliştirmeye ya da müdahaleye ihtiyaç duymaksızın aynı anda hizmet sunabilmektedir.

İlgili Konular

Sanal Fuarcılık

Sanal Fuarcılık

Sanal Fuar RehberiSanal fuarcılık, ülkelerin yurt içinde geniş satış ağına, yurt dışında ihracatının geliştirilmesi için potansiyel ürünlerin ülke ve dünya ticaretine sunulmasını sağlamaktadır. Sanal fuarlarda, geleneksel fiziki fuarlardan farklı olarak, geniş fuar...

Sanal Fuar Özellikleri Nelerdir?

Sanal Fuar Özellikleri Nelerdir?

Sanal Fuar Rehberi Gerçek zamanlı yazışma Gerçek zamanlı video chat Sisteme entegre webinar/seminer Gerçek zamanlı raporlama Etkinlik başvuru sitesi Özelleştirilebilir şirket profili Özel stant tasarımları Tüm sektörlere uygunluk Uygun maliyet Yüksek güvenlik...

Online Fuar Nasıl Yapılır?

Online Fuar Nasıl Yapılır?

Sanal Fuar Rehberi Online fuar mı organize etmek istiyorsunuz? Geleneksel fuarların yeni ekonomik dönemdeki uygulaması sanal fuarlardır. Hızlı, uygun fiyatlı ve geniş erişim ve daha bir çok özellik sayesinde kendi sanal fuarlarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. ...

Online Sanal Fuar Altyapısını Kullanan Şirketlerden Bazıları

Türkiye’nin ve dünyanın en iyi şirketleri Online Sanal Fuar deneyimini kusursuzca yaşadı.

Ücretsiz Demo İsteyin!

Canlı bir demo görmek ve sanal bir etkinliğin şirketiniz için ne kadar etkili olabileceğini anlamak için Online Sanal Fuar altyapısını ücretsiz deneyin.