Sanal Fuar Rehberi

Online Fuar Nasıl Yapılır?

Online fuar mı organize etmek istiyorsunuz? Geleneksel fuarların yeni ekonomik dönemdeki uygulaması sanal fuarlardır. Hızlı, uygun fiyatlı ve geniş erişim ve daha bir çok özellik sayesinde kendi sanal fuarlarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. 

Online Sanal Fuar hazır dijital fuar yazılımı size bu imkanı veriyor. Türkiye’nin ve dünyanın en iyi şirketlerinin kullandığı sanal fuar yazılımını siz de kullanmak isterseniz hemen iletişime geçerek teklif ve ücretsiz demo isteyebilirsiniz: http://onlinesanalfuar.com/iletisim/ 

Eğer online fuar nasıl yapılır merak ediyorsanız okumaya devam edin.

Sanal fuar, fiziki alanda yapılan fuar etkinliğinin dijital ortamda yapılmasıdır. Bu dijital ortamda herkesin kendine özel ürünlerini gösterebileceği sanal odası (Standı), sponsorlu oturumlar, özel konferanslar, çoklu toplantı odaları, özel yazışma olanakları, görüntülü görüşme, ürün tanıtımları gibi pek çok hizmet bulunuyor.

Bunların haricinde akıllı altyapı ziyaretçi ve markalara öneriler de getirebiliyor. İster standınızı ziyaret eden kişiye tanıtım filminizi izletin, ister özel görüşme yapın isterseniz gerçek üretim alanınızı ve ürününüzü canlı bağlantı ile izletin. Bu alanlarda fiziki temas ve şimdilik koku iletimi hariç her şey mümkün. 

Önümüzdeki dönemde internetin hızlanması, gerçekliklerdeki hızlı ilerleme sayesinde sanal fuarlara, organizasyonlara dijital görüntümüzle çok daha rahat katılabileceğiz. Öğrenciler okullara kendileri evdeyken sanal görüntüleriyle gidebilecekler. Günümüzde bunların aslında fütüristtik olmadığını gören şirketler şimdiden ofisleri kapatarak evden çalışma sistemine kalıcı geçiyor.  

Tüm bu alanlardaki gelişmeler seyahat harcamalarını da giderek azaltabilir. Elbette lojistikteki daralma hemen olmayacaktır çünkü kargo taşımacılığı, tatil amaçlı seyahatler, iş seyahatleri devam ediyor. Hayat ne kadar sanal olsa da insanlar henüz VR (Sanal gerçeklik) gözlükler takarak tatil yapmaya alışkın değil. İnsanoğlunun daha fazla tüketime dayandırdığı ekonomik düzeni gözden geçirerek belki de yeni modeller oluşturmasının zamanı gelmiş olabilir. Kabul etmeliyiz ki artık yaşam koşullarımız değişiyor.

İlgili Konular

Sanal Fuarcılık

Sanal Fuarcılık

Sanal Fuar RehberiSanal fuarcılık, ülkelerin yurt içinde geniş satış ağına, yurt dışında ihracatının geliştirilmesi için potansiyel ürünlerin ülke ve dünya ticaretine sunulmasını sağlamaktadır. Sanal fuarlarda, geleneksel fiziki fuarlardan farklı olarak, geniş fuar...

Sanal Fuar Özellikleri Nelerdir?

Sanal Fuar Özellikleri Nelerdir?

Sanal Fuar Rehberi Gerçek zamanlı yazışma Gerçek zamanlı video chat Sisteme entegre webinar/seminer Gerçek zamanlı raporlama Etkinlik başvuru sitesi Özelleştirilebilir şirket profili Özel stant tasarımları Tüm sektörlere uygunluk Uygun maliyet Yüksek güvenlik...

Hazır Sanal Fuar Yazılımı

Hazır Sanal Fuar Yazılımı

Sanal Fuar RehberiSanal Fuar mı düzenlemek istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Hazır sanal fuar yazılımı ile istediğiniz yerden istediğiniz zaman fuar yapın.  Online Sanal Fuar ile tanışmak için teklif isteyebilir ya da ücretsiz demo talebinde...

Online Sanal Fuar Altyapısını Kullanan Şirketlerden Bazıları

Türkiye’nin ve dünyanın en iyi şirketleri Online Sanal Fuar deneyimini kusursuzca yaşadı.

Ücretsiz Demo İsteyin!

Canlı bir demo görmek ve sanal bir etkinliğin şirketiniz için ne kadar etkili olabileceğini anlamak için Online Sanal Fuar altyapısını ücretsiz deneyin.