Sanal Fuar Rehberi

Online Fuar Platformu: Online Sanal Fuar

Dünyada her yıl milyarlarca dolarlık fuar ticareti gerçekleştiriliyor. Online fuar platformları da bu ticarette yer alıyordu. Ve Çin’de yaşanan olaylardan önce 2022’ye kadar dünya fuarcılık ticaretinin 5 ile 7 kat büyüyeceği konuşuluyordu. Bu oran, küresel gayri safi hasıla için yapılan yıllık ortalama büyüme tahmininin üzerinde.

Günümüze gelindiğinde neredeyse dünyanın tüm ülkelerindeki fiziki fuarlar iptal edilmiş ya da ertelenmiş durumda. Virüsler ekonomik sıkıntılar çeken günümüz dünyasının şirketleri için dijitalleşme artık mecburi bir durum. Sanal fuar çözümleri, bu olumsuz ekonomik koşullarda avantaja dönüştürülebilir bir seçenek olarak değerlendirilmeli. 

İşte bu noktada ülkemizde Online Fuar Platformu olarak Online Sanal Fuar öne çıkıyor. Türkiye’nin ve dünyanın en iyi şirketleri Online Sanal Fuar platformunu kullanıyor. Online Sanal Fuar altyapısını kullanmak için http://onlinesanalfuar.com/iletisim/ adresinden iletişime geçebilirsiniz. 

Online Sanal Fuar Yöneticisi Ahmet Yüce sundukları online fuar altyapısı ile ilgili şunları söylüyor:  “Uygun maliyeti, güvenilir yazılım altyapısı ve şık tasarımı ile hem şirketlere hem de ziyaretçilere mükemmel bir sanal fuar deneyimi sunuyoruz. Türkiye’nin ve dünyanın en iyi şirketleri bu altyapıyı kullanıyor.”

Globalleşmenin etkisiyle hızla gelişen ve yaygınlaşan teknolojiler, tarihin hiçbir döneminde görülmemiş hızda bir değişim yaratmıştır. Yaşanan bu hızlı değişimin en etkili aracı olan internet kullanıcılarına pek çok yeni uygulama ile yeni ufuklar açmıştır.

Günümüzde klasik ortamda yapılan birçok işin sanal ortamda da bir eşdeğeri vardır. Sanal fuarcılık da bu yeni uygulamalardan bir tanesidir. Klasik fiziki fuarların bir tamamlayıcısı olan sanal fuarlar, yüksek maliyetli geleneksel fuarların yerine işletmelere uygun fiyatlı tanıtım imkanı sağlamıştır.

İlgili Konular

Sanal Fuar Özellikleri Nelerdir?

Sanal Fuar Özellikleri Nelerdir?

Sanal Fuar Rehberi Gerçek zamanlı yazışma Gerçek zamanlı video chat Sisteme entegre webinar/seminer Gerçek zamanlı raporlama Etkinlik başvuru sitesi Özelleştirilebilir şirket profili Özel stant tasarımları Tüm sektörlere uygunluk Uygun maliyet Yüksek güvenlik...

Online Fuar Nasıl Yapılır?

Online Fuar Nasıl Yapılır?

Sanal Fuar Rehberi Online fuar mı organize etmek istiyorsunuz? Geleneksel fuarların yeni ekonomik dönemdeki uygulaması sanal fuarlardır. Hızlı, uygun fiyatlı ve geniş erişim ve daha bir çok özellik sayesinde kendi sanal fuarlarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. ...

Hazır Sanal Fuar Yazılımı

Hazır Sanal Fuar Yazılımı

Sanal Fuar RehberiSanal Fuar mı düzenlemek istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Hazır sanal fuar yazılımı ile istediğiniz yerden istediğiniz zaman fuar yapın.  Online Sanal Fuar ile tanışmak için teklif isteyebilir ya da ücretsiz demo talebinde...

Online Sanal Fuar Altyapısını Kullanan Şirketlerden Bazıları

Türkiye’nin ve dünyanın en iyi şirketleri Online Sanal Fuar deneyimini kusursuzca yaşadı.

Ücretsiz Demo İsteyin!

Canlı bir demo görmek ve sanal bir etkinliğin şirketiniz için ne kadar etkili olabileceğini anlamak için Online Sanal Fuar altyapısını ücretsiz deneyin.