Sanal Fuar Rehberi

Sanal Fuar Nasıl Çalışır?

Sanal Fuar, katılımcı şirketlerin ve ziyaretçilerin bilgisayar, telefon ya da tabletlerinden online ortamda bir araya gelip istedikleri yerden birebir chat yapabildikleri dijital fuardır.

toptalent.co tarafından düzenlenen Sanal Fuar’ı online bir etkinlik olduğu için internet bağlantısı ve Chrome bulunan bir bilgisayarınızın veya cep telefonunuzun olması yeterlidir; istediğiniz yerden etkinliğe katılabilirsiniz.

Sizin için daha net olması adına bunu aşağıda Sanal Fuar gününde takip etmeniz gereken adımları sıraladık:

1. Katılan şirketler etkinlik günü oluşturulacak fuaye alanında gözükür.

2. Sanal Fuar günü ziyaretçiler bu alanda şirketinizi keşfeder.

3. Ziyaretçiler şirketinizin yer aldığı alana tıkladığında temsilcilerinizi görür.

4. Ziyaretçiler, toptalent.co’da mevcut olan işveren markası profilinizle şirketinizi keşfeder.

5. Sizinle görüşmek isteyen, sizden bilgi almak isteyen veya şirketinize ilgi duyan ziyaretçiler ile birebir chat yaparak görüşürsünüz ve şirketinizle ilgili merak edilen soruları yanıtlarsınız.

Online bir platform kullanarak konferans yapma kavramı zor bir görev gibi görünse de şirketler başarılı bir sanal fuara katılarak markalarını daha güçlü bir duruma getirebilir.

Somut bir hedefle birlikte doğru sanal fuar sağlayıcısını seçmek kesinlikle bu yıl olağanüstü sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

İlgili Konular

Sanal Fuarcılık

Sanal Fuarcılık

Sanal Fuar RehberiSanal fuarcılık, ülkelerin yurt içinde geniş satış ağına, yurt dışında ihracatının geliştirilmesi için potansiyel ürünlerin ülke ve dünya ticaretine sunulmasını sağlamaktadır. Sanal fuarlarda, geleneksel fiziki fuarlardan farklı olarak, geniş fuar...

Sanal Fuar Özellikleri Nelerdir?

Sanal Fuar Özellikleri Nelerdir?

Sanal Fuar Rehberi Gerçek zamanlı yazışma Gerçek zamanlı video chat Sisteme entegre webinar/seminer Gerçek zamanlı raporlama Etkinlik başvuru sitesi Özelleştirilebilir şirket profili Özel stant tasarımları Tüm sektörlere uygunluk Uygun maliyet Yüksek güvenlik...

Online Fuar Nasıl Yapılır?

Online Fuar Nasıl Yapılır?

Sanal Fuar Rehberi Online fuar mı organize etmek istiyorsunuz? Geleneksel fuarların yeni ekonomik dönemdeki uygulaması sanal fuarlardır. Hızlı, uygun fiyatlı ve geniş erişim ve daha bir çok özellik sayesinde kendi sanal fuarlarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. ...

Online Sanal Fuar Altyapısını Kullanan Şirketlerden Bazıları

Türkiye’nin ve dünyanın en iyi şirketleri Online Sanal Fuar deneyimini kusursuzca yaşadı.

Ücretsiz Demo İsteyin!

Canlı bir demo görmek ve sanal bir etkinliğin şirketiniz için ne kadar etkili olabileceğini anlamak için Online Sanal Fuar altyapısını ücretsiz deneyin.