Sanal Fuar Rehberi

Sanal Fuar Nedir?

Sanal fuar, katılımcı şirketlerin ve ziyaretçilerin bilgisayar, telefon ya da tabletlerinden online ortamda bir araya gelip istedikleri yerden birebir chat yapabildikleri Türkiye’nin en yenilikçi fuarıdır. Yani sanal fuar, yıl boyunca düzenlenen fiziksel fuarların dijital ortamda gerçekleştirilen bir sürümüdür ve platformdan platforma farklılık gösteren ek avantajlar sağlar.

Online etkinlikler, genellikle görsel açıdan zengin bir arayüz aracılığıyla sunulan chat ve video konferans araçlarını, dijital içeriği kullanarak insanlara ulaşmanın harika bir yolunu sunar.

Hem Koronavirüs pandemisi hem de çağımızın getirdiği teknolojik gelişmeler nedeniyle çeşitli sektörden şirketler, trendleri takip etmek amacıyla fiziksel etkinliklerini sanal platformlara kaydırmaya başladı. Böylece, dijital etkinlikler geçmiş yıllara oranla önemli bir büyüme gösterdi.

Teknolojinin evrimi, geleneksel fuarlara yaptığınız maliyetlerinizi önemli ölçüde azaltma, global erişiminizi artırma ve işinizi yenilikçi bir şekilde konumlandırma gücü sağladı.

Kolayca organize edebileceğiniz Sanal Fuar’da, ihtiyacınız olan tek şey bir laptop ve masaüstü bilgisayar. Böylece teknolojiyi iyi kullanmanın getirdiği pozitif işveren markası imajı oluşturacaksınız.

İlgili Konular

Sanal Fuarcılık

Sanal Fuarcılık

Sanal Fuar RehberiSanal fuarcılık, ülkelerin yurt içinde geniş satış ağına, yurt dışında ihracatının geliştirilmesi için potansiyel ürünlerin ülke ve dünya ticaretine sunulmasını sağlamaktadır. Sanal fuarlarda, geleneksel fiziki fuarlardan farklı olarak, geniş fuar...

Sanal Fuar Özellikleri Nelerdir?

Sanal Fuar Özellikleri Nelerdir?

Sanal Fuar Rehberi Gerçek zamanlı yazışma Gerçek zamanlı video chat Sisteme entegre webinar/seminer Gerçek zamanlı raporlama Etkinlik başvuru sitesi Özelleştirilebilir şirket profili Özel stant tasarımları Tüm sektörlere uygunluk Uygun maliyet Yüksek güvenlik...

Online Fuar Nasıl Yapılır?

Online Fuar Nasıl Yapılır?

Sanal Fuar Rehberi Online fuar mı organize etmek istiyorsunuz? Geleneksel fuarların yeni ekonomik dönemdeki uygulaması sanal fuarlardır. Hızlı, uygun fiyatlı ve geniş erişim ve daha bir çok özellik sayesinde kendi sanal fuarlarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. ...

Online Sanal Fuar Altyapısını Kullanan Şirketlerden Bazıları

Türkiye’nin ve dünyanın en iyi şirketleri Online Sanal Fuar deneyimini kusursuzca yaşadı.

Ücretsiz Demo İsteyin!

Canlı bir demo görmek ve sanal bir etkinliğin şirketiniz için ne kadar etkili olabileceğini anlamak için Online Sanal Fuar altyapısını ücretsiz deneyin.