Sanal Fuar Rehberi

YÖK Sanal Fuarı: Türk Üniversiteleri Sanal Fuarda Tanıtıldı

YÖK tarafından Türk üniversitelerinin yurt dışında tanıtılması için başlatılan “Study in Turkey YÖK Sanal Fuarı 2020”, ilk gününde yoğun ilgi gördü. Toplam ziyaretçi sayısı ise 92 bin 955’e ulaştı.

Yükseköğretim Kurulundan (YÖK) yapılan açıklamada, sanal fuarın, Türk diplomatik temsilciliklerinin bulunduğu 142 ülkede saat 08.00’den itibaren ziyaretçileriyle buluşmaya başladığı belirtildi.

Toplam 190 üniversitenin potansiyel gençlere kapılarını açtığı ilk sanal fuara, sabahın ilk saatlerinden itibaren yoğun bir ziyaretçi girişi olduğu ifade edilen açıklamada, şunlara yer verildi:

“İlk sekiz saat içinde fuarı ziyaret eden tekil ziyaretçi sayısı 14 bin 382’ye, toplam ziyaretçi sayısı ise 92 bin 955’e ulaştı. 22 Temmuz Çarşamba günü saat 20.00’ye kadar katılımcıların ziyaretlerine açık olacak olan fuar, Türk yükseköğretim sistemine daha çok uluslararası öğrenci çekebilmek için yabancı ülkelerdeki potansiyel öğrencilere önemli bir tanıtım fırsatı sunuyor. YÖK tarihindeki bu ilk sanal fuar, ‘www.virtualfair-yok.gov.tr‘ internet adresi üzerinden gerçekleştiriliyor.”

İlgili Konular

Sanal Fuarcılık

Sanal Fuarcılık

Sanal Fuar RehberiSanal fuarcılık, ülkelerin yurt içinde geniş satış ağına, yurt dışında ihracatının geliştirilmesi için potansiyel ürünlerin ülke ve dünya ticaretine sunulmasını sağlamaktadır. Sanal fuarlarda, geleneksel fiziki fuarlardan farklı olarak, geniş fuar...

Sanal Fuar Özellikleri Nelerdir?

Sanal Fuar Özellikleri Nelerdir?

Sanal Fuar Rehberi Gerçek zamanlı yazışma Gerçek zamanlı video chat Sisteme entegre webinar/seminer Gerçek zamanlı raporlama Etkinlik başvuru sitesi Özelleştirilebilir şirket profili Özel stant tasarımları Tüm sektörlere uygunluk Uygun maliyet Yüksek güvenlik...

Online Fuar Nasıl Yapılır?

Online Fuar Nasıl Yapılır?

Sanal Fuar Rehberi Online fuar mı organize etmek istiyorsunuz? Geleneksel fuarların yeni ekonomik dönemdeki uygulaması sanal fuarlardır. Hızlı, uygun fiyatlı ve geniş erişim ve daha bir çok özellik sayesinde kendi sanal fuarlarınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. ...

Online Sanal Fuar Altyapısını Kullanan Şirketlerden Bazıları

Türkiye’nin ve dünyanın en iyi şirketleri Online Sanal Fuar deneyimini kusursuzca yaşadı.

Ücretsiz Demo İsteyin!

Canlı bir demo görmek ve sanal bir etkinliğin şirketiniz için ne kadar etkili olabileceğini anlamak için Online Sanal Fuar altyapısını ücretsiz deneyin.